Novinky

Letošní koncertní sezona zahájena v Pařezově u Domažlic

Letošní koncertní sezona zahájena v Pařezově u Domažlic

Letošní první výjezd směřoval do Pařezova u Domažlic. 

Bylo to moc fajn, zahráli jsme v naší klasické sestavě, která byla doplněna o váženého hosta a kamaráda frontmana Tří sester Fanánka. Opravdu velice pěkný pohodový večírek, sál byl plnej atmosféra úžasná. Děkujeme pořadateli za pozvání a všem, co dorazili nás podpořit.

Fotografie naleznete v synovské galerii, autorem je náš dvorní fotograf Honza Citerák, https://www.synove-vycepu.cz/galerie/sv-lou-fananek-hagen-parezov-16-1-2026

Related Articles