Sláva, nazdar, výčepu! Zima je pryč, konečně 😉 To je dycky nekonečný tohleto období tmy 😄 Ale máme tu jaro, letní čas a před sebou spoustu krásných akcí. Po zimním turníčku teď máme zdravotní pauzu. Poprvé se uvidíme až 23. května na Braníku na bujarý sesterský oslavě. Budeme se na vás těšit kamarádi. Ať žije život, muzika, přátelé a dobrý pívo 🙂
Novinky